Tsar Bomba Neutron-Limited Edition TB8216TF-01
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: Tsar Bomba
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: Męski
Styl: sportowy
Koperta: Tytanowa
Kształt koperty: Beczka
Wymiary koperty: 46 (szer.) x 50,7 (wys.) x 14,3 (gr.)
Klasa szczelności: 5 bar (50 m,)
Mechanizm automatyczny: Epson YN88A
Szkło: szafirowe
Bransoleta / Pasek: kauczukowy 210(długość)x 26(szerokość )
Indeksy na tarczy: indeksy (AlphaLuminex -zapewnia wyjątkową widoczność tarczy w nocy)
Kolor tarczy: czarno-szara
Kolor paska: czarny z zapięciem tytanowym
Kolor koperty / obudowy: czarna
Waga: 120 g
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | Epson YN88A |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | tytan |
| Grubość koperty | 14,3 mm |
| Średnica koperty | 51 mm |
| Tarcza wypukła | Nie |
| Tarcza | szkieletowana |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Limitowana edycja | Tak |
| szkło | szafirowe z AR |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 26 mm |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Pasek/bransoleta | pasek kauczukowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
