Tsar Bomba Elementar Chronograph TB8204QA-02
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: Tsar Bomba
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: Męski
Styl: sportowy
Koperta: stal 316L
Kształt koperty: Beczka
Wymiary koperty: 44(szerokość)x 51 (Wysokość)x 15 (Grubość)
Klasa szczelności: 5 bar (50 m,)
Mechanizm: Kwarcowy seiko TMI VK67
Szkło: szafirowe. Wykończenie lustrzane
Bransoleta / Pasek: silikonowy 210(długość)x 26(szerokość ) Pasek z fluorokauczuku
Indeksy na tarczy: indeksy (AlphaLuminex -zapewnia wyjątkową widoczność tarczy w nocy)
Kolor tarczy: czarna
Kolor paska: niebieski z zapięciem na sprzączkę
Kolor koperty / obudowy: biała
Funkcję: Wbudowana funkcja chronografu (stopera) oraz data, Minuta, Sekunda, Godzina
Waga: 150 g
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | Seiko TMI VK67 |
| mechanizm | kwarcowy |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Średnica koperty | 50 mm |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Limitowana edycja | Nie |
| szkło | szafirowe z AR |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 26 mm |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Tak |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Certyfikat chronometru COSC | Nie |
| Pasek/bransoleta | pasek silikonowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
