Tsar Bomba Elemental-Carbon Fiber Automatic Watch TB8209CF-31
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: Tsar Bomba
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: Męski
Styl: sportowy
Koperta: stal 316 l
Bezel: Carbon - Włókno węglowe
Kształt koperty: Beczka
Wymiary koperty: 43(szerokość)x 50,5 (Wysokość)x 15,5 (Grubość)
Klasa szczelności: 5 bar (50 m,)
Mechanizm: Citizen Miyota 82S0
Szkło: szafirowe. Wykończenie lustrzane
Bransoleta / Pasek: 210(długość)x 26(szerokość ) Pasek z gumy FKM wysoce odporna na ekstremalne temperatury, chronią przed bakteriami, potem i tłuszczem
Indeksy na tarczy: indeksy (AlphaLuminex -zapewnia wyjątkową widoczność tarczy w nocy)
Kolor tarczy: czarna, szkieletowana
Kolor paska: czarny
Kolor koperty / obudowy: czarna
Waga: 130g
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | Citizen Miyota 82S0 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 15,5 mm |
| Średnica koperty | 50 mm |
| Tarcza wypukła | Nie |
| Tarcza | szkieletowana |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Limitowana edycja | Nie |
| szkło | szafirowe z AR |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 26 mm |
| Certyfikat chronometru COSC | Nie |
| Pasek/bransoleta | pasek kauczukowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
