Herbelin Art Deco 10638AP08
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: HERBELIN
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: klasyczne
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: prostokątny
Klasa szczelności: 5 bar (50 m, 164 ft)
Mechanizm: kwarcowy
Model mechanizmu: RONDA 1069
Szkło: szafirowe
Bransoleta / Pasek: pasek skórzany
Indeksy na tarczy: cyfry rzymskie
Kolor tarczy: biały
Kolor paska: czarny
Kolor koperty / obudowy: srebrny, stalowy
Rozmiar paska, bransolety: 20 mm
Rozmiar koperty: 30 mm
Grubość koperty: 6 mm
Waga zegarka: 45 g
Dane techniczne: giloszowany cyferblat
Kraj pochodzenia: Francja
Dane techniczne
| Styl | klasyczny |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | RONDA 1069 |
| mechanizm | kwarcowy |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 6mm |
| Średnica koperty | 30 mm |
| Styl Indeksów | rzymskie |
| Limitowana edycja | Nie |
| szkło | szafirowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Nie |
| Certyfikat chronometru COSC | Nie |
| Pasek/bransoleta | Pasek skórzany |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
