Fiyta Tempting Automatic Gents TGA520005.TWT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: FIYTA
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: klasyczny
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągły
Klasa szczelności: 5 bar (50 m)
Mechanizm: F8215.3 Miyota
Szkło: szafirowe
Bransoleta / Pasek: bransoletka stalowa
Indeksy na tarczy: liniowe,
Kolor tarczy: jasna
Kolor paska: bikolor 20 mm
Kolor koperty / obudowy: bikolor
Rozmiar koperty: 41 mm
Grubość koperty: 11,05 mm
Funkcje: data na godzinie 3
Informacje dodatkowe: zapięcie motylkowe
Dane techniczne
| Styl | klasyczny |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | F8215.3 Miyota |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 11,05 mm |
| Średnica koperty | 41 mm |
| Styl Indeksów | indeksy |
| szkło | szafirowe |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
