Fiyta Fancy Ladys Automatic LA865019.MWMD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: FIYTA
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: damski
Styl: klasyczne
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągła
Klasa szczelności: 3 bar (30 m,)
Mechanizm: MIYOTA F6T28
Szkło: szafirowe
Bransoleta / Pasek: bransoletka
Indeksy na tarczy: indeksy
Kolor tarczy: jasna kremowa
Kolor paska: bikolor
Kolor koperty / obudowy: bikolor
Rozmiar koperty: 33 mm
Grubość koperty: 10 mm
Informacje dodatkowe: zapięcie motylkowe
Dane techniczne
| Styl | klasyczny |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | Automatic MIYOTA 6T28 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Średnica koperty | 33 mm |
| Styl Indeksów | indeksy |
| szkło | szafirowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 14 mm |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
