Fiyta Canon Ladys Automatic LA803003.MWM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: FIYTA
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: damski
Styl: klasyczne
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągła
Klasa szczelności: 3 bar (30 m,)
Mechanizm: Miyota 6T28
Szkło: szafirowe
Bransoleta / Pasek: bransoletka
Indeksy na tarczy: indeksy + rzymskie cyfry
Kolor tarczy: jasna kremowa
Kolor paska: bikolor
Kolor koperty / obudowy: bikolor
Rozmiar koperty: 29 mm
Grubość koperty: 10 mm
Informacje dodatkowe: zapięcie motylkowe
Dane techniczne
| Styl | klasyczny |
| WR | 3 ATM |
| Caliber | Automatic MIYOTA 6T28 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Średnica koperty | 29 mm |
| Styl Indeksów | rzymskie |
| szkło | szafirowe |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 14 mm |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Nie |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
