Fiyta Aeronautics Tourbillon GA880001.WLW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: FIYTA
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: klasyczny
Koperta: tytan
Kształt koperty: okrągły
Klasa szczelności: 10bar (100 m)
Mechanizm: Tourbilion HANGZHOU 3320
Szkło: szafirowe
Bransoleta / Pasek: tytanowa bransoletka
Indeksy na tarczy: liniowe,
Kolor tarczy: niebieska
Kolor paska: srebrny
Szerokość paska: 22 mm
Kolor koperty / obudowy: srebrna tytanowa
Rozmiar koperty: 44 mm
Grubość koperty: 13,5 mm
Informacje dodatkowe: zapięcie motylkowe
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 10 ATM |
| Caliber | HANGZHOU 3220 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | tytan |
| Grubość koperty | 13,5 mm |
| Średnica koperty | 44 mm |
| Cechy szczególne | mechanizm z tourbilonem |
| szkło | szafirowe |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Pasek/bransoleta | skóra podklejona kauczukiem |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
