Eberhard Scafograf 200 Onde Bleue Limited Edition 41046.01 CA2C
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: EBERHARD
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: sportowy
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągły
Klasa szczelności: 20 bar (200 m)
Mechanizm: automatyczny
Model mechanizmu: SW200-1
Szkło: szafirowe z antyrefleksem
Bransoleta / Pasek: bransoletka + dodatkowy pasek kauczukowy w zestawie
Indeksy na tarczy: mieszane
Kolor tarczy: niebieska
Kolor paska: Granatowy
Kolor bransolety: srebrny stalowy
Kolor koperty / obudowy: srebrny, stalowy
Rozmiar paska, bransolety: 21 mm
Rozmiar koperty: 43 mm
Grubość koperty: 12,6 mm
Dane techniczne: ceramiczny bezel / ramka, luminova na wskazówkach i indeksach, obrotowy bezel, zakręcana koronka, zakręcany dekiel
Zegarek limitowany do 137 egzemplarzy, niebieski pasek gumowy w zestawie.
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 20 ATM |
| Caliber | Sellita SW200-1 (41h, 28800/h, 26j) |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Tak |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 12,6 mm |
| Średnica koperty | 43 mm |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Indeksy | wypełnione Superluminową |
| Limitowana edycja | Tak |
| szkło | szafirowe z AR |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 21 mm |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
