Eberhard Chrono 4 21-42 31073.05 CU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: EBERHARD
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: sportowe
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągły
Klasa szczelności: 5 bar (50 m, 164 ft)
Mechanizm: automatyczny
Model mechanizmu: Eberhard EB 251
Szkło: szafirowe z antyrefleksem
Bransoleta / Pasek: pasek gumowy, silikon
Indeksy na tarczy: liniowe
Kolor tarczy: czarny
Kolor paska: czarny
Kolor koperty / obudowy: srebrny, stalowy
Rozmiar paska, bransolety: 20 mm
Rozmiar koperty: 42 mm
Grubość koperty: 13,30 mm
Funkcje: chronograf, datownik, tachymetr
Dane techniczne: ceramiczny bezel / ramka, substancja luminescencyjna na wskazówkach i indeksach, zakręcana koronka, zakręcany dekiel
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | Eberhard EB 251 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 13,30 mm |
| Średnica koperty | 42 mm |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Indeksy | wypełnione Superluminową |
| Limitowana edycja | Nie |
| szkło | szafirowe z AR |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Tak |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Certyfikat chronometru COSC | Nie |
| Pasek/bransoleta | pasek kauczukowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
