BallEngineer III Outlier Limited Edition DG9002B-S1C-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: BALL
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: klasyczny
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągły
Klasa szczelności: 20 bar (200 m)
Mechanizm: Automatyczny, manufakturowy, Ball RRM7337-C, rezerwa chodu 42 h, 25 kamieni, certyfikat COSC
Model mechanizmu: BALL RRM7337-C
Szkło: szafirowe z antyrefleksem
Bransoleta / Pasek: bransoleta stalowa
Indeksy na tarczy: srebrny, stalowy
Kolor tarczy: czarny
Kolor paska: srebrny, stalowy
Kolor koperty / obudowy: srebrny, stalowy
Rozmiar koperty: 40 mm
Grubość koperty: 13,8 mm
Szerokość paska: 20 mm
Funkcje: COSC Chronometr, czas GMT, datownik, strefy czasowe
Dane techniczne: obrotowy bezel, bezpieczne zapięcie motylkowe na zatrzask, tryt na wskazówkach i indeksach, zakręcana koronka, zakręcany dekiel,
Informacje dodatkowe: model limitowany do ilości 1000 egzemplarzy, obudowa wykonana ze stali 904L
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 20 ATM |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Tak |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Średnica koperty | 40 mm |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Indeksy | z trytem |
| Limitowana edycja | Tak |
| szkło | szafirowe sferyczne z AR |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Tritnite | Tritnite |
| z trytem | z trytem |
| Wskazówki wypełnione SuperLuminową | Nie |
| Wskazówki ażurowe | Nie |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Certyfikat chronometru COSC | Tak |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
