Ball Trainmaster Legend NM9080D-SJ-GY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ball Trainmaster Legend NM9080D-SJ-GY to zegarek o klasycznym wyglądzie, który dedykowany jest wszystkim mężczyznom, którzy cenią sobie elegancję, dokonała jakość oraz ponadczasowy design. Koperta oraz bransoleta tego czasomierza została wykonana ze stali szlachetnej 904L. Ów stal do niedawna można było spotkać tylko w zegarkach firmy Rolex. Obecnie BALL jest drugą marką na świecie, która stosuje ten rodzaj stali do wytwarzania zegarków. Prosta tarcza jest niezwykle czytelna. Na jej powierzchni osadzono ręcznie indeksy godzinowe. Wypukłe szkło szafirowe dodaje charakteru. Wskazówki w ruch wprawia mechanizm z automatycznym naciągiem o oznaczeniu RR1103.
Dane techniczne
| Styl | klasyczny |
| WR | 3 ATM |
| Caliber | RR1103 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal 904L |
| Grubość koperty | 11,45 mm |
| Średnica koperty | 40 mm |
| Tarcza wypukła | Tak |
| Tarcza | szlifowana |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Indeksy | z trytem |
| szkło | szafirowe wypukłe |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Szerokość paska | 20 mm |
| z trytem | z trytem |
| Wskazówki wypełnione SuperLuminową | Nie |
| Wskazówki ażurowe | Nie |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
