Ball Engineer Hydrocarbon EOD DM3200A-S2C-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: BALL
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: męski
Styl: nurkowe
Koperta: stal szlachetna
Kształt koperty: okrągły
Klasa szczelności: 30 bar (300 m)
Mechanizm: automatyczny
Model mechanizmu: BALL RR1101-CSL
Szkło: szafirowe z antyrefleksem
Bransoleta / Pasek: bransoletka
Indeksy na tarczy: liniowe
Kolor tarczy: czarny
Kolor paska: srebrny
Kolor koperty / obudowy: srebrna stalowa
Rozmiar koperty: 42 mm
Grubość koperty: 13,70 mm
Funkcje: datownik
Dane techniczne: obrotowy bezel, tryt na wskazówkach i indeksach, zakręcany dekiel
Informacje dodatkowe: opatentowany system przeciwwstrząsowy sprężyny włosowej SpringLOCK®, opatentowany system przeciwwstrząsowy regulatora SpringSEAL®, specjalny olej wytrzymujący temperatury od -45°C do 80°C
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 30 ATM |
| Caliber | BALL RR1101-C |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Tak |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 13,7 mm |
| Średnica koperty | 42 mm |
| Styl Indeksów | arabskie |
| Indeksy | z trytem |
| Limitowana edycja | Tak |
| szkło | szafirowe sferyczne z AR |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Szerokość paska | 21 mm |
| Tritnite | Tritnite |
| z trytem | z trytem |
| Wskazówki wypełnione SuperLuminową | Nie |
| Wskazówki ażurowe | Nie |
| Alarm/budzik | Nie |
| 2 strefy czasowe | Nie |
| 3 strefy czasowe | Nie |
| Zegarek 24 godzinny | Nie |
| Opcjonalnie wersja 24h | Nie |
| Stoper (chronograf) | Nie |
| GMT | Nie |
| Fazy księżyca | Nie |
| Pełny kalendarz | Nie |
| Data | Tak |
| Certyfikat chronometru COSC | Tak |
| Pasek/bransoleta | bransoleta |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
