Tsar Bomba Dark Matter 5 -Automatic Watch TB8605-2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka: Tsar Bomba
Rodzaj produktu: zegarek na rękę
Płeć: Męski
Styl: sportowy
Koperta: stal 316 l
Bezel: Włókno węglowe
Kształt koperty: Beczka
Wymiary koperty: 42,8(szer.)x53,5(wys.)x14,5(gr.)
Klasa szczelności: 5 bar (50 m,)
Mechanizm: Citizen Miyota 82S7
Szkło: szafirowe. Wykończenie lustrzane
Bransoleta / Pasek: 210(długość)x 26(szerokość ) Pasek silikonowy Wysoce elastyczny pasek silikonowy jest przyjazny dla skóry i miękki, wygodny w noszeniu, nie uciska, dopasowuje się do różnych krzywizn nadgarstka. Dzięki szybkozłączce pasek możesz łatwo wymienić w kilka sekund. Dopasuj zegarek do każdego stroju i okazji bez użycia narzędzi, łącząc wygodę ze stylem.
Indeksy na tarczy: indeksy (AlphaLuminex -zapewnia wyjątkową widoczność tarczy w nocy)
Kolor tarczy: szkieletowana czarno-granatowy
Kolor paska: granatowy
Kolor koperty / obudowy: czarno-granatowy
Waga: 133g
Dane techniczne
| Styl | sportowy |
| WR | 5 ATM |
| Caliber | Citizen Miyota 82S7 |
| mechanizm | mechaniczny automatyczny |
| Koronka zakręcana | Nie |
| Materiał koperty | stal szlachetna L316 |
| Grubość koperty | 14,5 mm |
| Średnica koperty | 53,7 mm |
| Tarcza wypukła | Nie |
| Tarcza | szkieletowana |
| Styl Indeksów | indeksy |
| Limitowana edycja | Nie |
| szkło | szafirowe z AR |
| pudełko | firmowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość paska | 26 mm |
| Certyfikat chronometru COSC | Nie |
| Pasek/bransoleta | pasek silikonowy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
